PRODUCENCI

Acana, sucha karma dla psa

Butelka do picia 0,5l lub 0,7l

Butelka podróżna dla psa do picia 0,5l lub 0,7l

Podróżna butelka, umożliwiające psu zaspokojenie pragnienia podczas podróży lub długich spacerów. Butelka zawiera zaczep, umożliwiający przyczepienie butelki np do smyczy psa.

Pojemność butelki: 500ml lub 700ml.
Stojak regulowany z dwoma miskami 2x0,75l

Stojak regulowany z dwoma miskami 2x0,75l

Stabilny stojak z dwoma miskami o pojemności 0,75l każda, wykonanymi ze stali szlachetnej. Stojak ma regulowaną wysokość - może rosnąć wraz z psem max na ok. 27 cm Stojak ten jest zalecany dla psów, aby nie schylał się podczas jedzenia, gdyż może to doprowadzić do niezwykle niebezpiecznego skrętu jelit! Jedzenie prosto z ziemi przez większe pieski mocno obciąża przednie łapy, co jest niewskazane u szczeniąt i młodych, rosnących psów. Pojemność misek: 2x0,9l

W naszym sklepie dostępne są miski: ceramiczne, metalowe oraz plastkiowe i z melaminy.


Zabawka kula snack ball dla psa, śr. 7 cm oraz 11cm

Zabawka kula snack ball dla psa, śr. 7 cm oraz 11cm

Snackball może być wypełniony smakołykami różnych rozmiarów. Snack ball to wspaniała zabawka, która zajmie Twojego zwierzaka na długie chwile.

W naszym sklepie posidadamy także zabawki z winylu, lateksu, zwykłej gumy oraz kauczuku, a także zabawki materiałowe oraz sznury.

Legowisko dla psa 43 x 38 cm

Legowisko dla psa 43 x 38 cm

Wymiary: 43 x 38 cm.
Kolor: beżowy.
Zadbaj o to, aby Twój pupil miał własne miejsce do spania, wylegiwania się.

Nasz sklep zoologiczny posiada w swojej ofercie legowiska o różnych wymiarach oraz kolorach, także legowiska-budki oraz kapcie. :)